O nás

 

O nás

S potěšením Vás informujeme, že v rámci dynamického rozvoje aktivit společností OPTIMA Precise s.r.o. a JIMI-Brusivo s.r.o., došlo ke sloučení společností s cílem dalšího společného růstu a rozvoje pod vlajkou společnosti OPTIMA Precise s.r.o.
V naší nabídce můžete nalézt velmi široký sortiment brusiva. Nabízíme Vám brusné, řezné, lamelové a diamantové kotouče, brusná tělíska, pilové pásy, technické frézy a vrtáky od významných obchodních partnerů: OPTIMA Precise, Klingspor, Dialeks, Nástroje CZ, 3M, SAINT GOBAIN a dodavatelů značek: Norton, Flexovit, Dronco, Sait a ostatní. Pro práci s nástroji je třeba kvalitní jak elektrické tak vzduchové nářadí, které vedeme např. od výrobců NAREX, DEPRAG, BOSCH, PERMON. Na dokončovací práce nabízíme drátěné kotouče, leštící pasty, filcové, hadrové kotouče, molitanové kotouče ABW. Pro bezpečnou práci u nás naleznete i ochranné pracovní pomůcky. Z oddělení svařování můžeme vyzdvihnout především svařovací kukly. Pokud si nebudete s výběrem zboží jistí, neváhejte nás kontaktovat na zákaznické lince, nebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně, kde si zboží můžete prohlédnout osobně. Prodej na prodejně probíhá pouze registrovaným zákazníkům. Pro zkvalitnění služeb zákazníkům a zlepšení firemních procesů se firma nechala certifikovat dle ISO 9001:2015. Příjemný nákup vám přeje celý kolektiv společnosti OPTIMA Precise s.r.o.


 

 

Doprava

Při objednávce nad 2 000,- Kč bez DPH máte u nás zdarma poštovné a dobírkovné v ČR (platí pro 1 ks balíku) nebo rozvoz po okolí. Pro více informací o rozvozu zboží nás kontaktujte. Při nákupu do 2 000 Kč bez DPH bude účtován expediční poplatek 90 Kč bez DPH za každý balík do 50 Kg. Cena při dobírce je vyšší o 25 Kč bez DPH. U zboží, které je označeno jako nadrozměrný produkt, Vám bude oznámena cena dopravy naším zaměstancem v potvrzení přijetí objednávky. Na toto zboží se nevztahuje doprava zdarma.