JIMI

logo-jimi

V naší nabídce můžete nalézt velmi široký sortiment brusiva. Nabízíme Vám brusné, řezné, lamelové a diamantové kotouče, brusné tělíska, pilové pásy, technické frézy a vrtáky od významných obchodních partnerů: TYROLIT CEE, Klingspor, Dialeks, Nástroje CZ, 3M, SAINT GOBAIN a dodavatelů značek: Norton, Flexovit, Dronco, Sait, BMM a ostatní.
Pro práci s nástroji je třeba kvalitní elektrické i vzduchové nářadí, které vedeme např. od výrobců NAREX, DEPRAG, BOSCH, PERMON. Jsme výhradní zástupci pro značku GLOB - brusné adaptéry /nádstavce/ k úhlovým bruskám.
Na dokončovací práce nabízíme drátěné kotouče, leštící pasty, filcové a hadrové kotouče, molitanové kotouče ABW.
Pro bezpečnou práci u nás naleznete i ochranné pracovní pomůcky. Z oddělení svařování můžeme vyzdvihnout především svařovací kukly.
Pokud si nebudete s výběrem zboží jistí, neváhejte nás kontaktovat na zákaznické lince, nebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně, kde si zboží můžete prohlédnout osobně. Prodej na prodejně probíhá pouze registrovaným zákazníkům.
Pro zkvalitnění služeb zákazníkům a zlepšení firemních procesů se firma nechala certifikovat dle ISO 9001:2008 společností SGS.

 

Katalog Jimi     Katalog JIMI 2017.pdf

                                                         

 

 

 

Některé ceny zboží nemusí být v současné době aktuální.
Pro více informací volejte na tel. 555 112 408 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..